Silveri särk

Silver oma uhke särgiga

Üks mu viimase aja saavutusi on valge linane särk Silverile. Pidulik rõivatükk, millega laval esineda. Kõlbab ka presidendi vastuvõtule minemiseks. Ning ühtlasi suurepärane näide taaskasutusest.

Särgikanga ostsin juba paari aasta eest antikvariaadist. Tegemist on pätsuaegsete voodilinadega, mis kellegi külje all mõnusalt pehmeks töödeldud. Algul plaanisin linadest Tarvastu tanusid teha, aga siis läks see hoog üle ja linad jäid kirstupõhja vedelema. Üht kasutasin paar korda pidulikul puhul isegi laualinana (veiniplekid tulid pesus õnneks kenasti välja). Kui Silveril särki tarvis oli, tundus ainuõige teha see nendest linadest.

Särk sai tegelikult juba möödunud suve folgiks valmis õmmeldud. Made õmbles, sest tal tuleb see oluliselt paremini välja kui minul.

Krae ja rinnaesise tikand

Tikandit tookord teha ei jõudnud, sest ajad olid kiired ja inspiratsiooni ei tulnud ega tulnud.  Nüüd sai vastuvõtu puhuks mõned peenemad tikandiread peale tehtud ja pärleidki lisatud, et oleks väheke edevam. Tikandi tegemisel sain inspiratsiooni Pärnumaa ja Kihnu särkidest. Valge tikandi kasuks otsustasin praktilisel eesmärgil – et kasutajal oleks särki lihtsam hooldada.

One response to “Silveri särk

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s